İMZA KAMPANYASI

[Haber] Lee Jong Hyun ve Kim So Eun “Evergreen” Tanıtımlarında Aşka Dair İpucu VermiyorEvergreen 20'li yaşlardaki genç insanların aşk hayatlarına dair fantezi türünde romantik bir komedi. Dizi Lee Jonghyun'un canlandırdığı şimdiye kadar hiç aşık olmamış Oh Soo adındaki modern bir aşk tanrısı ve Kim Seo Eun tarafından canlandırılan erkek arkadaşı tarafından terk edilen Seo Yu Ri adındaki sakar bir kız olan enerjik polis memuru etrafında dönüyor.

Dizinin yayınlanan ilk tanıtımında zeki bir risk sermayedarı olmasına rağmen Lee Jonghyun'un karakterinin niçin bir kahve dükkanında kahve yapmak istediğini sorguluyor.

Bu zeki görünüşünün aksine kadınlar ve aşk hakkında hiçbir bilgisi yokmuş gibi duruyor. Karakter asansörde küçük bir kızın hayallerini yıkarken onu kandırmakla suçlayan kızgın bir kadının tam karşısında dikiliyor. Küçük kız ona bakarak "Tıpkı Cinderella'nın evleneceği kadar yakışıklı bir erkek" derken Oh Soo bir saniye tereddüt dahi etmeden "Cinderella benim tipim değil" diyerek Kim Seo Eun'u hiç ikna edememiş bir şekilde güldürüyor.

Kim Seo Eun ve Lee Jonghyun akşam vakti denk geliyorlar ve Kim Seo Eun ona kendisiyle konuşmak istemediğini, gitmesi gereken yere gitmesini söylüyor. Ayrıca kızgın görünüyor ve omzundan atmak istiyor. 

Ancak ona karşı olan tavırları bir fincan kahvenin ardından tamamen değişiyor ve gözlerine farklı bir bakış geliyor. 
Bir diğer tanıtımda ise Lee Jonghyun bir kafede kahve yapan sıradan bir barista görünümde karşımıza çıkıyor. Kafede oturan çiftlere mutlu bir şekilde bakıyor ve minik bir şişeden onların fincanlarına pembe bir toz ekliyor.

Abisi Oh Ga Na kafenin etrafında gözüküyor ve ona ne tozu eklediğini soruyor. Ardından açıklıyor "Çok eski zamanlarda ağaçların seçtiği insanlar vardı, sen de onlardan birisin".

Oh Soo ve Kim Seo Eun ilerleyen bölümde birlikte zaman geçiriyor görünüyorlar ve tanıtım onların öpüşmeleri ile son buluyor.


Evergreen'in ilk bölümü 5 Mart'ta yayınlandı, yoksa siz hala izlemediniz mi?


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak:soompi
Çeviri: mcnbl0 yorum:

Yorum Gönder