İMZA KAMPANYASI

[Haber] Orduya Katıldığı Gün Sadık Hayranları Yonghwa'yı Yalnız Bırakmadı


Hayranlarının yoğun sevgisi ve desteği, orduya katılmak için askeri kampa teslim olmaya gelen CNBLUE'nun lideri Yonghwa'yı kesinlikle neşelendirdi.

Yonghwa acemi birliği için Gangwon ilindeki 15. Bölük Zafer Askeri Eğitim Merkezi'ne 5 Mart'ta teslim oldu.


Girişinden önce hayranları için birkaç fotoğrafını paylaştı ve sevimli sıfıra yakın saç kesimini gösterdi. Sosyal medya aracılığıyla "Her zaman sağlığıma dikkat edeceğim. Hayallerimi ve hedeflerimi devam ettireceğim. İyi bir şekilde gidiyorum, lütfen benim için endişelenmeyin. Şimdilik hoşçakalın" dedi

Çok sayıda sadık BOICE, ellerinde onu 2 yıl boyunca sevgi ve sadakatle bekleyeceklerini anlatan poster ve afişlerle onu yolcu etmek adına hazır bekliyordu. 

Sabahın erken saatlerinde 250'den fazla uluslararası hayran Yonghwa'yı desteklemek ve neşelendirmek için Güney Kore'ye uçtu.


Otobüslerle akın eden takipçilerin yanında direk havalananından taksiyle gelen yabancı hayranlar dahi bulunuyordu. 

Japonya'dan, Çin'den hatta Güney Amerika'dan BOICElar, CNBLUE'nun ve hayranlarının birliğini sergilercesine eğitim merkezinin önüne toplanmıştı. 

Çok soğuk ve rüzgarlı bir hava olmasına rağmen sadık hayranlar Yonghwa görünene ve onun canlı enerjik gülümsemesini karşılamak için beklediler.


Yonghwa 2-3 Mart'ta Kore Üniversite'si spor salonunda orduya katılmadan önce 2 gün hayranlarıyla buluşmuştu.

FNC Entertainment soğuk havaya rağmen alana gelerek Yonghwa'yı sonuna dek destekleyen hayranlara bir teşekkür mesajı paylaştı.

2 yıllık askerlik döneminde sağlıklı ve güvenli olmasını diliyoruz!

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: hellokpop

Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder