İMZA KAMPANYASI

Jonghyun, Chanyeol Ve Choi Tae Joon'a Eğlenceli Ve Düşünceli Destekleri İçin Teşekkür Etti


Choi Tae Joon ve EXO'dan Chanyeol gibi dostlarınız varsa, onların desteklerini göstermek için eğlenceli yollar bulacağına emin olabilirsiniz. 

22 Mart'ta CNBLUE'dan Jonghyun, yeni dizisi 'Evergreen'de onu desteklemek için sete yiyecek gönderen iki arkadaşının eğlenceli kamyon bannerlarını paylaştı.

Şarkıcı, arkadaşlarının bilhassa bannera eklediği lise mezuniyet fotoğrafı ile bir selfie çekti. Banner aynı zamanda "Daha da güçlen Jonghyun~ie hyung", "Jjong ve Yeol senin için ısmarlıyor" ve "Beklendiği gibi Oh Soo doğuştan bu yana yakışıklı bir adam" yazılarını da içeriyor. 

Lee Jonghyun bu fotoğrafları "Teşekkürler canlarım. Çok eğlenceli haha. Teşekkürler çocuklar, görevlilerle birlikte afiyetle yedim. Choi Tae Joon, Park Chanyeol çok yaşa" yazarak sosyal medya hesabından paylaştı.

Daha önce birlikte yemek yerken, birbirlerinin doğum günleri kutlarken ve EXO ve CNBLUE konserlerinde birbirlerini desteklerken görünen bu üç yıldız yakın dostlukları ile tanınıyor. Ayrıca Chuseok tatilini de Shin Kang Woo ve Block B'den Zico ile birlikte Japonya'da geçirdiler.

Jonghyun'a destek verenler sadece Chanyeol ve Choi Tae Joon değildi. Oldukça destekleyici arkadaşlara sahip sanatçı daha önce de sosyal medya hesabından ünlü arkadaşlarının ona gönderdiği yiyecek içecek desteklerinin fotoğraflarını paylaşmıştı. Onu destekleyen dostları arasında aynı şirketten arkadaşları AOA'den Kim Seolhyun, Jung Hye Sung ve aktör Ji Chang Wook da vardı. 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: Soompi, hellokpop
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder