İMZA KAMPANYASI

Mart Ayı Şarkı Seçimi


CNBLUE kurulduğu ilk günden beri hep bir savaş halinde. Kendilerini ispat etmek için durup dinlenmeden çalışan, kendilerini müzikleri ile kaynaştıran, onları yıpratmaya çalışan her şey rağmen dimdik ayakta duran bir grup CNBLUE. Ne zaman bir zorlukla karşılaşsalar bu zorlukları müzikleriyle aştılar. Ne zaman biri canlarını yaksa cevaplarını notalarıyla, sözleriyle, büyüleyici melodileri ile verdiler. CNBLUE'nun sözlüğünde vazgeçmek sözcüğü yok. CNBLUE 'Asla Vazgeçmeyen' bir kalbe sahip! 


Biz de bu ay ki şarkı listemizde grubumuzun bu özelliğine dikkat çekmek istedik. Onlar yaşadıkları zorluklarla yorulup vazgeçmek yitip gitmek yerine aldıkları yaralara rağmen ayağa kalkmayı tercih ettiler, onlar kan kaybedip güç kaybetmediler her aldıkları yara ile daha güçlü geri döndüler. Çünkü asla vazgeçemeyecekleri bir hayalleri var çünkü onların kanadığı yerde yaralarını saran hayranları var. Dileriz siz de bu güçlü duygularla yazılmış şarkılarımız ile güç bulur ve grubumuzun ruhunu kalplerinizde hissedebilirsiniz. Çünkü sizlerin de uzaklıklara rağmen her an yanınızda olan, sizlerin yaralarınıza dokunan CNBLUE'nuz var! Başlayalım mı?

1. Ne kadar Acı Çeksen de Gülmekten Vazgeçme: Try Again Smile Again
Bulunduğu Albüm: Re-Maintenance
Söz: Yonghwa
Müzik: Yonghwa & Han Sung Ho

"Daha çok konserler versem de daha büyük evlerde otursam da başladığım noktayı asla unutmayacağım. Baskı altında olsam da vazgeçmeyeceğim çünkü güçlüyüm! Kaç kez olursa olsun tekrar deneyeceğim asla vazgeçmeyeceğim. Tekrar gülümseyecek asla ağlamayacağım." diyorlar sözlerinde. Zorlandığın anda vazgeçmek en kolayıdır. Kendini yıpratmazsın, daha az acı çekersin. Zorlandığın zaman ağlamak kolaydır ama vazgeçmeden can acısı ile tekrar ayağa kalkmak zordur. Acı çekerken gülmek zordur ama bir düşünün zoru seçmek mi hayallerini bırakmak mı? Hayallerinizden vazgeçmeyin! Ne kadar zorlansanız da sonunda daha güçlü olacak, mutluluğa adım adım yaklaşacaksınız. Dileriz her biriniz hayatlarınızda zorlanmadan ilerlersiniz ancak bir yol ayrımına gelirseniz gözlerinizi kapatın ve 'Try Again Smile Again'i mırıldayın.

2. Dünyanın Zirvesinde Buluşalım: One Time
Bulunduğu Albüm: The Way
Söz: Yonghwa
Müzik: Yonghwa, RYO

Başarısız olsak da değer buna çünkü sonunda hayallerimiz var. Başarısız olsak da yeniden deneyebiliriz ve yapabiliriz. Düşsek de kalkıp tırmanabiliriz. Çünkü biz dünyanın zirvesinde buluşmak için söz verdik onlara. Çünkü onlar, karanlıklarda hayatı aydınlatan müzikle hayatlarımızı değiştiren bu adamlar bizi orada bekliyor olacaklar 'Top Of The World!'

3. Kendi Liderin Ol: Ready N Go
Bulunduğu Albüm: The Way
Söz: Yonghwa
Müzik: Han Sung Ho &J.Soo

Biri dönüp size 'Duygularını hissediyorum ve daha fazla hissetmek istiyorum' derse ne dersiniz? Biz diyoruz! Duygularınızı hissediyoruz! Dünyayı fethedecek güçtesiniz ve bize bunu göstereceğiniz güne kadar sizleri bekleyeceğiz. Daha fazlasını görmek için daha fazlasını hissetmek için! Çünkü biz 'CNBLUE'ya hazırız!' Siz de tıpkı hayran olduğumuz bu adamlar gibi kendiniz için hazırlanın ve kendi lideriniz olun!

4. Olacaklara ve Mükemmelliğe İnan: In My Head
Bulunduğu Albüm: In My Head
Söz: Tamai Kenzi, Yoshifumi
Müzik: Yonghwa

Hayallerinizi yakalamak için fazlasına ihtiyacınız yok sadece elleriniz ve asla vazgeçmeyecek bir kalp. Korkak rakipleriniz iftiralarla sizi aşağı çekmeye çalışsa da, yolunuza daima taş koyan yüzü, sesi ve en önemlisi bir kalbi olmayan siluetler olsa da yine de başarabilirsiniz. Uzanıp tutun hayallerinizin ucundan. Zor ama tatlı bu isteğe cevap verin. Çünkü siz hep birilerinin aklındasınız. Çünkü sizleri gülümsetmek, kalplerinizde renkler açtırmak, sizleri özgür kılmak isteyen birileri var. Bu yüzden sizlerle aynı geleceğe tutunmak isteyen bu adamların müziklerine tutunun ve enerji dolarak yarınlara odaklanın!

5. Beklediğin Mucize Sensin: Come On
Bulunduğu Albüm: Come On
Söz: Yonghwa
Müzik: Jonghyun

Haydi kalkın ayağa! Birlikteyken korkmaya gerek yok. Haydi ilerleyin yan yana duruyorsak üzüntüler de eriyecek. Bizleri gösterecek aynalarımız, bizleri güçlü kılacak kılıçlarımız var. Işıklar parlayacak, yollarınız aydınlanacak ve karanlığın bittiği noktada hayallerinize ulaşacaksınız. Yanınızda asla ayrılmayan, ellerinizi asla bırakmayan destekçileriniz ile...

6. Değişmek de Cesarete Dahil: Change
Bulunduğu Albüm: What Turns You On
Söz&Müzik: Yonghwa

Değişim yürek ister herkes kaldıramaz. Değişmek ilerleyebilmek demektir, değişmek yanlışlarını görmek kabullenmek ve gidermektir. Değişmek bir süreliğine ölüp yepyeni bir benlikte yeniden doğmaktır. Korkaklar için kabustur değişmek. Değişmek için tarafsızca kendine bakman gerekir, değişmek için önyargılardan kurtulmak ve minicik dünyandan çıkıp evrene bakmak gerekir. Korkaklar küçücük kabuklarında aynı döngüde yaşamaya mahkumlardır bu yüzden kırın kabuklarınızı. Ayağa kalkın ve içinizdeki gücü keşfedin! Korkmayın düşmeniz asla izin vermeyecekler çünkü onlar böyle biri!

7. Durmadan İlerle: Go Your Way
Bulunduğu Albüm: Go Your Way
Söz&Müzik: Yonghwa

Ne kadar uzak olsa da sevilen o dünyaya doğru ilerleyin durmadan... Cevapsız kalan tüm sorularınız cevap bulacak orada. Acıları kabullenmek yerine, renkleri soldurup canınız acıtan zamanı durdurun. Zamanı kendiniz yazın kendi yolunuzda durmadan ilerleyin. Herkes yalnız olabilir ama siz değilsiniz. Sizinle o  bilinmeyen ama sevilen dünyaya ulaşmak isteyenler var. 

8. Patron Sensin: Control
Bulunduğu Albüm: Go Your Way
Söz&Müzik: Yonghwa

Acının ötesinde bir yerde misiniz? Yalnız, yorgun ve karanlıklar içinde misiniz? Elinizde inanmak için hiçbir şey yok mu? Yine de hayatınızdan vazgeçmek zorunda değilsiniz! Kendinizden vazgeçmek zorunda değilsiniz. Üzerinize gelen duvarları yıkabilir, özgür kılabilirsiniz kendinizi. Yeniliyor musunuz sürekli? Ama kazanacaksınız. Yavaş yavaş belki ama kesinlikle! Çünkü kimse kontrol edemez kalbinizi! Çünkü kalbinizin de hayatınızın da kontrolü sizde. Şimdi kalkın ayağa ve kontrolü yeniden ellerinize alın!

9. Sonsuzluğu Düşle: WHITE
Bulunduğu Albüm: WHITE
Söz: Yonghwa, Jonghyun, miwa
Müzik: Jonghyun, RYO, Go Jinyoung

İlerlemeyi düşünerek ilerleyemezseniz, gideceğiniz hızı hesaplarken geride kalırsınız. Sadece düşleyin ve ilerleyin. Hiçbir şey yapmadan beklemek çok sıkıcı sadece tüm renkleri toplamaya çalışın. Koşun ve teker teker toplayın renkleri. Bizler asla durmayacağız. Kendi yolumuzda ısrarla ilerleyecek ve topladığımız renkler beyaza dönerken mutluluğu kucaklayacağız. Çünkü her şey zayıf olmaktan güçlüdür çünkü her şey ışığın beyaza döndüğü noktada başlar.

10. Yakala Yakalayabilirsen!: Catch Me
Bulunduğu Albüm: 2Gether
Söz&Müzik: Yonghwa

Durup dinlenmeden hayalleriniz için savaşırsanız eninde sonunda başarırsınız. Asla vazgeçmezseniz hayallerinize giden yolda gittikçe büyür ve güçlenirsiniz ama sizi kıskananların da sayısını artırırsınız. Onlara dönün diyin ki 'Hadd
ini bil! Kimse yolumdan döndüremez beni. Ben ilerliyorum önümde uzanan yolda yakala yakalayabiliyorsan beni!' Çünkü siz yükseklere uçarken sizi aşağı çekmek isteyenlere inat yükseleceksiniz. Çünkü sizi yakalayamazlar, çünkü onların kalpleri hayallerle değil kıskançlıklarla dolu, çünkü onlar ilerlemek yerine çelme takmayı düşünüyorlar çünkü onlar sizin sahip olduğunuz güce sahip değil. Sizde kimsede olmayan bir güç var! Yapabileceğinizi biliyorsunuz. Çünkü siz asla vazgeçmeyen bir kalbe sahipsiniz!


0 yorum:

Yorum Gönder