İMZA KAMPANYASI

The Princess And The Matchmaker Fimi Kuzey Amerika Sinemalarında İzleyicisi İle Buluştu


Güney Kore'nin başarılı yıldızları Lee Seung Gi ve Shim Eun Kyung'un başrollerini paylaştığı"The Princess and the Matchmaker" filmi Kuzey Amerika sinemalarında gösterilmeye başladı.

9 Mart'ta sevimli tarihi komedi filmi The Princess and the Matchmaker Los Angels, Buena Park CA ve Edgewater'daki Edgewater Multiplex Cinemas, NJ'de sınırlı gösterimlerle yayınlandı.

The Princess and the Matchmaker filmi ülkenin talihsizliğini yeneceğine inanılan Prenses Songhwa'nın hikayesini anlatıyor. Saray ahalisi prensesin evliliği ile uzun süren kıtlığın biteceğine inanıyor.

Prenses ile evlilik yapmaya en uygun olan kişiyi bulması için ünlü bir kahin çağrılıyor ancak prenses hayatının kalanını geçireceği kişinin bir  kahinin sözlerine bağlı seçilmesine karşı çıkıyor bu nedenle son söz söylenmeden önce müstakbel kocasını bulmak için saraydan kaçıyor.

The Princess and the Matchmaker, eğlence sektöründeki yetenekleri ile tanınan ve yakın zamanlarda biten romantik fantastik dizi Hwayugi başrollerinden Lee Seung Gi'nin de yer aldığı göz kamaştırıcı oyuncuları ile dikkat çekiyor. Zamanında gişe rekorları kıran "Sunny and Miss Granny"nin yıldızı Shim Eun Kyung, filmde ülkesine değer veren prenses rolünü üstlendi. 

Queen for Seven Days'in etkileyici aktörü Yeon Woo Jin ilk damat adaayına tam uyarken CNBLUE'nun bateristi ve Hospital Ship'in başarılı oyuncusu Kang Minyuk ile birçok işi yapabilen aktör Choi Woo Shik de diğer damat adayları olarak seyirci karşısına çıkıyor.

Rekorlar kıran The Face Reader ve Train To Busan filmlerinin arka plan ekibi ile bu hayat dolu romantik masal, gerçek aşkın aranılışındaki eğlenceli yolculuğu ile kalplerinizi ısıtacak. 

Film, 28 Şubat'taki yayınlanışının ardından gelen bir haftada Güney Kore'de birçok sinema salonunda 1.1 milyon izleyici ile buluştu. Aşağıdaki fragmanda filme kısa bir bakış atabilirsiniz. 


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: hellokpop
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder