İMZA KAMPANYASI

CNBLUE’dan Jung Yong Hwa Japonya Projesi “Feel The Five Y”a “Letter” Klibi İle Başladı


CNBLUE’dan Jung Yong Hwa Japonya'daki yeni projesi FEEL THE FIVE “Y”a Letter ismindeki klibini yayınlayarak başladı.Mart ayında Güney Koreli bandin vokali ve lideri toplamda 5 şarkıdan oluşacak projesi hakkında bilgiler paylaşmaya başlamıştı. Letter klibi CNBLUE'nun Japonca resmi Youtube kanalı aracılığıyla paylaşıldı.


Videonun sonunda, yayınlanacak şarkılar hakkında ipuçları veren ekranda "devam edecek" yazısı göründü.

Letter'ın yanı sıra, Yonghwa'nın “BROTHERS”, “Melody”, “Jellyfish”, ve “The Moment”isimlerinde 4 şarkı daha yayınlayacak. Bu proje Yonghwa'nın zorunlu askeri hizmetinin bitmesini sabırla bekleyen hayranlarına adandı. Yonghwa tarafından yazılan şarkılar birbiri ardına yayınlanacak.
Dahası şu anda askerliğini yapmakta olan şarkıcı-oyuncu Yonghwa'nın 22 Haziran'da ilk fotoğraf kitabı  2018 Jung Yong Hwa [Değerlendirme, 4 Renk] ismi altında yayınlanacak. Fotoğraf kitabı şarkıcı oyuncunun deneyimlerini yansıtacak ve yeteneklerini 4 renk olarak ele alacak.

Fotoğraf kitabının yayınlanmasını kutlamak üzere bir fotoğraf sergisi de düzenlenecek. Yonghwa'nın Fotoğraf Sergisi  [Değerlendirme, 4 Renk] isminde, 15-24 Haziran arasında olacak.


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: hellokpop
Çeviri: mcnbl


0 yorum:

Yorum Gönder