İMZA KAMPANYASI

CNBLUE’dan Jung Yong Hwa’nın Gelecek Ay Yayınlanacak İlk Fotoğraf Kitabı İçin Fotoğraf Sergisi Düzenlenecek


FNC Entertainment Yonghwa'nın Çok Özlendiğinin Farkında!

CNBLUE’dan Jung Yong Hwa 29. doğumgününü ilk fotoğraf kitabını yayınlayarak kutlayacak. CNBLUE'nun lideri 22 Haziran'da yayınlanacak 2018 Jung Yong Hwa [Değerlendirme, 4 Renk] isimli fotoğraf kitabını hayranlara hediye edecek.

Şarkıcının ilk fotoğraf kitabını kutlamak için FNC Entertainment 15 Haziran'dan 24 Haziran'a 10 gün sürecek bir fotoğraf sergisi düzenleyecek. Jung Yong Hwa’nın Fotoğraf Sergisi [Değerlendirme, 4 Renk] Ara Sanat Merkezi B1, 26 Insa-dong 9 gil, Jongno-gu, Seul'de gerçekleşecek.


Biletler Auction Ticket aracılığıyla satışa çıkacak ve bilet ücreti online rezervasyon için 8000 won olarak, internet üzerinden alımda 10,000 won olarak belirlendi. Fakat internet sitesinde satışa çıkacak biletler sınırlı sayıda.. Hafta içi 4, hafta sonu 5 oturum olarak düzenlenecek etkinliğin her oturumu 1 buçuk saat sürecek.Bu esnada, fotoğraf kitabı 4 farklı renge bölünen bir fotoğraf koleksiyonundan oluşuyor. Pembe mutluluğu, siyah öfkeyi, gri üzüntüyü ve sarı da keyfi simgeliyor. Ayrıca Yonghwa'nın bir erkek ve sanatçı olarak çeşitli deneyimlerini ve görünümlerini içerecek.

Fotoğraf kitabının rezervasyonu 17 Nisan'da başlayıp 5 Mayıs'ta sona ermişti. Japonya'dan Kore'ye kargo ücreti dahil 32,500 won olarak ücretlendirildi.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: hellokpop
Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder