İMZA KAMPANYASI

CNBLUE’dan Lee Jung Shin Fotoğraf Sergisi İle Myanmar'daki Çocuklara Burs Desteği Sağlıyor


Lee Jung Shin yaratıcılığını Myanmar'daki çocukların hayallerini gerçekleştirmeleri için kullanıyor.

CNBLUE'nun bas gitaristi Lee Jung Shin, 1 Haziran'da Myanmar'daki çocukları konu alan bir fotoğraf sergisi açtı. 

"Karahindiba Tohumlarını Üfle" ismini taşıyan sergi Seul Gangnam'da Canon Gallery'de 10 Haziran'a dek ziyarete açık olacak.

Fotoğraflar geçtiğimiz ay FNC Entertainment'ın düzenlediği "LOVE FNC Myanmar" gönüllü etkinliğinde bizzat çekildi.Sergi sabah 11'den akşam 8'e kadar açık olmakla birlikte, sergiye girişler ücretsiz.

Lee Jung Shin, geçtiğimiz Şubat ayındaki etkinlikte abisi ve AOA Seolhyun ile gönüllü aktivitelerde yer aldı. 

CNBLUE üyesi bu serginin sadece bir fotoğraf sergisi olmasından ziyade bir "Hayal Gücü Gezisi" anlamını göstermesini istiyor. Ayrıca kamu yararına gerçekleştirdiği bu sergide ona yardımcı olanlara minnettarlığını dile getiriyor.

Lee Jung Shin, "Bu sergiyi çocukların hayallerinin bir çiçek olabileceği arzusuyla gerçekleştirdim. Bu aynı zamanda onların hayallerini gerçekleştirmekte yardımcı olacağı anlamını da içeriyor" dedi.

Ek olarak kendisi de tutkuyla fotoğraf çekmeye devam eden abisi ile birlikte bir fotoğraf sergisi açmanın Lee Jung Shin'in çocukluk hayali olduğunu da ekledi.Lee Jung Shin gönüllü çalışmaların üzerinde baskı oluşturmasına rağmen aslında onu nasıl dinlendirdiğini de paylaştı.

Lee kardeşler tarafından çekilen film Myanmar'daki çocukların yaşadıkları yerde masumiyetlerini ve sevgilerini yansıtan çeşitli sahneleri içeriyor.

Sergideki çerçeveli resimler özellikle göz seviyesi hizasının altına yerleştirildi, böylece sergiyi ziyaret edenler fotoğraflarda verilen mesajlara odaklanabilecek.

Bir sonraki gönüllük çalışmasında Kamboçya'ya gitmeyi planlayan Lee Jung Shin, "Gelecekte kamusal bir amaç için kullanılmak üzere bir fotoğraf sergisi açmayı istiyorum" dedi.

O zamandan itibaren Jung Shin, fotoğraf sergisi ile birlikte bir hayran buluşması düzenlemeyi de düşünüyor.

Bu arada sergide bulunan fotoğraflar ve eşyaların satışından elde edilecek gelir Myanmar'daki çocukların hayallerini gerçekleştirmek üzere kullanabilecekleri bir bursa dönüştürülecek.

 


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: hellokpop
Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder