İMZA KAMPANYASI

LJS CAFE Hayran Buluşması Hayran AnlatımlarıJungshin: Geçtiğimiz günlerde yayınlanan haberleri gördünüz değil mi?
Hayranlar: Evet!
************

Hayran: Açıkça söyle ne zaman sabah kalkıp aynaya baksan yakışıklı olduğunu düşünüyorsun değil mi?
Jungshin: Açıkçası son zamanlarda kendimi beğenmiyorum
Hayranlar: Hadi oradan
***********

Jungshin'in CNBLUE ile ilgili en çok özlediği şey nedir diye sorulduğunda "Üyelerimizle birlikte 5 yıl bir yurtta kaldım. Şimdi ayrılmış ve ailelerimizle yaşıyor olsak da o günleri çok özlüyorum. Özellikle bu günlerde çok daha fazla özlüyorum. Genelde dördümüz konserlerde kuliste birbirimizi neşelendirirdik. Bugün tek başıma kendi kendimi neşelendirmek/rahatlatmak zorunda kaldım. Onları en çok özlediğim an buydu!
************

Soru: İlk kez bas gitar çaldığında ne hissetmiştin?
Jungshin: Oww bu nasıl bir soru
*************

Soru: Bas gitar çalmanın en zor yanı ne?
Jungshin: Her anı zor
************

Soru: Bas gitarla çalması en zor şarkı hangisi?
Jungshin: I'm A Loner
************

Soru: Şapka mı çanta mı?
Jungshin: Şapka
Soru: Americano mu latte mi?
Jungshin: Latte
Soru: Portre çekimi mi manzara çekimi mi?
Jungshin: Portre
Soru: Uzun saçlı Jungshin mi kısa saçlı Jungshin mi?
Jungshin: Kısa saçlı
Soru: Sarışın Jungshin mi siyah saçlı Jungshin mi?
Jungshin: Siyah saçlı

***********

Jungshin altı hayran ile sahnede oyun oynamış üçer kişilik 2 grup oluşturmuşlar. Hayranlar kendilerine verilen 3 saniyede tahtaya bir şeyler çiziyorlarmış, Jungshin de onların ne çizdiğini tahmin etmeye çalışıyormuş. Kazanan ekip Jungshin ile poloroid fotoğraf çekilmiş ve Jungshin'in Karahindiba Tohumlarını Üfle sergisinin imzalı posterini kazanmış. Bu kazanan ekipten bir hayran Jungshin ile fotoğraf çekilirken Jungshin'e ben sağ taraftan daha iyi çıkıyorum sen solda durur musun diye sormuş. (A.N/ Biz adamları bir kere uzaktan görmeye razıyız adamlar fotoğraf çekiliyor bir de sağdan daha iyi çıkıyorum sen şurada dur diyor heyhat)


***********

Jungshin Endonezyalı bir hayranına kendi dilinde teşekkür etmiş.
***********

Bir hayran Junghin'e CNBLUE için yeni bir lightstick yapmalarını söylemiş Jungshin de "Evet yeni bir tasarıma ihtiyacımız var" diye cevap vermiş
************

Hayran: Bir ortaokul öğrencisi olarak sana aşkımı itiraf etsem olur mu?
Jungshin: Muhtemelen bunu kabul ederim
***********

Jungshin: Hazırladığım son şarkı en sevdiğim sanatçıdan ve şarkının ismi şu an ki durumumuza uyuyor "Goodbye For A Moment" (Bir Süreliğine Elveda)
***********

Jungshin: Tüm bu zamanlar boyunca CNBLUE'nun bir parçası olduğum ve şu an ki ben olmamı sağlayan her şey için minnettarım. Gideceğim ve sağlıkla geri döneceğim. Beni bekleyin demeyeceğim ama her zaman ailelerinize özen gösterin çünkü onlar her zaman sağlıklı kalmayacaklar. Sizler de sağlıkla kalın çünkü en önemli olan şey bu. Buraya geldiğiniz şimdiye kadar bizi desteklediğiniz için teşekkür ederim. Çok yakında görüşmek dileğiyle.
***********

Çay Vaktinde:
Yukarıdaki fotoğraflar gösterilirken Jungshin "Jonghyun hyung neden böyle bir poz vermiş ki ㅋㅋㅋBu fotoğraf bizim Tayland hayran buluşmamızda çekildi." demiş.


Yukarıdaki fotoğraf gösterildiğinde Jungshin "Burada birlikte yemek yemeye gidiyorduk" demişÜyelerimizin dördünün birlikte olduğu yukarıdaki fotoğraf gösterildiğinde Jungshin "Ah bu Yonghwa hyung askere gitmeden önceydi." demiş ve herkes sessizleşmiş
*************

Jungshin Simba'yı 2014'de Temptation dizi çekimlerinden sonra aldığını söylemiş. Her zaman bir Golden Retrevier bakmak istermiş ama o zamanlar çok büyük olduğundan Golden Retrevier ile Shiba Inu arasında kalmış. Evinin karşısındaki pet shop'a gitmiş ve minik Simba ile tanışmış. O zamanlar sadece 3 aylık olan Simba'nın çok sevimli ve çok küçük olduğunu söylemiş. Simba'nın şimdi neden bu kadar büyük olduğunu bilmediğini hayatında Simba'dan daha büyük bir köpek görmediğini söylemiş.
**************
İlk dizisi My Daughter Seo Young hakkında konuşmuş.
Jungshin: O asla unutamayacağım bir dizi. Çok fazla eleştiri almıştık ama takdir edersiniz ki hiç kimse ilk yaptığı işte yeterince iyi değildir. Müzik olsun, oyunculuk olsun, dersler olsun ne olursa ama CNBLUE'da ilk kez yapsa da her şeyde iyi olan biri var. Yonghwa onu ilk tanıdığım günden bugüne ne yaparsa yapsın her şeyde çok iyi ilk kez denediği bir şey olsa bile. Bu yüzden onu çok kıskanıyorum üstelik de çok yakışıklı.
**************

Yapılan ankette Jungshin'in dizileri arasında en çok oy alarak buluşmada yeniden canlandırılması istenen sahne maknaemizin sevilen ve ilk kez başrol olarak oynadığı "Longing Heart"ta ki öpücük sahnesi olmuş.
************

Jungshin: Biliyorum aranızdan birçoğu sergime de geldi bu yüzden çok teşekkür ederim. Çok fazla kişi gelmişti bu beni çok duygulandırdı. Geldiğiniz için teşekkür ederim.
*************

Hayran: Simba'ya bakma konusunda hangi üyeye güvenirsin?
Jungshin: Hiçbirine
**************

Jungshin ilk başladığında aslında bateri çalmayı denemiş ama Minhyuk ondan daha önce çalışmaya başladığı için bateri konusunda ona karşı kazanamamış o da bas gitar çalmaya başlamış.
**************

Jungshin'e göre en iyi üç CNBLUE şarkıları "I Am A Loner", "Lady" ve "Radio" Jungshin ve Minhyuk I Am A Loner döneminde çok zorlanmış o kadar ki bir süre müzik tonları bile I'm A Loner olmuş. Radio'nun bir bas gitarist için heyecan verici bir şarkı olduğunu ve CNBLUE'ya çok uyduğunu söylemiş. Lady'nin ise çok karmaşık olduğunu ritmin farklı olduğunu söylemiş
**************

Hayran: Kime kıyafet almak isterdin?
Jungshin: Tabi ki Jonghyun hyung
**************

Jungshin: Alkol aldığımda çok yiyen tipte biriyim. İyi bir içici değilim bu nedenle soju içtiğimde çok fazla yemek yer egzersiz yaparım. Saçlarımı önce pembeye boyamıştım ama saçlarım yıprandığından renk tam ortaya çıkmadı. Sonuçta ortaya çıkan (sarı) saç rengimden pişman oldum ve siyaha dönme konusunda endişelendim (A.N/ Saçlarının tekrar yıpranmasından dolayı endişelenmiş. Ama iyi ki pembe tutmadı demedim değil)
**************

Jungshin: Ne zaman bir dizi çekiyor olsam mutlaka konserlere denk geliyor. Diğer üyelerde de böyle denk geliyor.
***************

Jungshin'den Cinderella and Four Knights dizisinde söylediği OST'yi söylemesi istenmiş bunun üzerine Jungshin "Ama ben şarkıcı değildim oyuncuydum" demiş. Sonra birileri "Ama sen şarkıcısın da aynı zamanda" diyince Jungshin "Oh hayır hayır" demiş ama sonunda şarkıyı söylemiş.
***************

Jungshin: Sanırım CNBLUE şarkılarını bas gitarla çalmakta benden daha iyi biri yok. İnternette bazı bas gitar coverları gördüm ama hiçbiri benim kadar iyi değildi
***************

Hayran: Sen askere gittiğinde Simba'ya ne olacak? İstersen ona iyi bir şekilde bakabilirim
Jungshin: Ailemle yaşadığım için ailem onunla ilgilenecektir. Sanırım Simba'yı çok özleyeceğim. Simba'yı özlediğimde ne yapacağım diye düşünüyorum ama sanırım Simba beni hiç özlemeyecek.
***************

Simba'nın birlikte yürüyüşe çıkmayı çok sevdiğini söylemiş ne zaman "Simba" diye seslense Simba hiç cevap vermiyormuş ama "Simba hadi yürüyüşe çıkalım" dediğinde koşarak geliyormuş.
***************

Jungshin Yonghwa ve Jonghyun'a çaylak olduğu dönemlerde ona iyi bir şekilde etki ettikleri için teşekkür etmiş.
****************

Hayran: Tüm dizi karakterlerin içinde en sevdiğin hangisiydi?
Jungshin: Sung Jae. Aldığım ilk rol bu olduğu için hem diziyi hem de Sung Jae karakterini daima hatırlayacağım. Birçok kişi hala beni My Daughter Seo Young dizisi sayesinde tanıyor.
**************

Hayran: Saçlarını uzatmayı düşünüyor musun?
Jungshin: Hayır düşünmüyorum ama bazen özlüyorum o günleri.
***************

Soru: Bas gitar çalmandaki asıl neden ne?
Jungshin: İlk olarak çok fazla gitarist var. Çaylaklık dönemlerimizde bateriyi denemiştim ama bana uymadı. Minhyuk benden önce çalmaya başlamıştı ve işinde çok iyiydi. Biliyorsunuz değil mi başlarda CNBLUE'nun bir üyesi değildim.
Hayranlar: Evet
Jungshin: Elbette biliyorsunuz.
**************

Jungshin bas gitar çalarken en utandığı anın KBS music bank'inde olduğunu söylemiş (A.N/ Hatırlarsınız Jungshin'in KBS fighting! diye bağırdığı bölümde)
*************

Hayran: Bas gitarist olmanın en zor yanı ne?
Jungshin: Ağır. Normal gitardan daha ağır ve çalarken ellerini çok yaralıyorsun
*************

Hayran: Ne zamanlar bas gitar çalmak istiyorsun?
Jungshin: Ne zaman bas gitar çalmak istiyorumdan ziyade bir an önce konser vermek istiyorum.
***************

Jungshin, Minhyuk'un ona Instagram bağımlılığı olduğunu söylediğini ve kendisinin bu sözlerden incindiğini söylemiş. 
**************
*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Thanks For Fanacc Credit, Photo Credit and Translate: @meilanilnk@vvvalentsia@yamishwe90@yongcrab

Kaynak: @meilanilnk, @vvvalentsia, @yamishwe90, @yongcrab
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder