İMZA KAMPANYASI

Yonghwa Lotte Hotel Hayran Buluşması MesajıAskere gitmeden önce bu videoyu çekebildiğim için çok mutluyum. Hayran buluşmasında olmayı isterdim, çok üzgünüm ama bu video çekimini özenle yapacağım millet. Lütfen videomu bolca izleyin.

Sizi (Busan hayran buluşmasında) son kez gördüğüm zamanı hatırlıyorum, son kez... Hayranlarla sohbet edip yakından selamlama şansımız çoğu kez olmazdı. Bu kadar yakın olup selamlayabilmek oldukça hatırda kalır bir durumdu.

Şarkı seçimi... Hayran buluşmalarında bu seçimleri gerçek bir konserdeymiş gibi yapmaya çalışıyoruz. Hayranların sevdiği şarkıları seçiyoruz. Sonuçta bir konser olmadığı için şarkıları (konsere göre) daha az ve öz hazırlıyoruz. Böylelikle hayranlarımız izlerken heyecanlanıyor biz de daha çok zevk alıyoruz. Anında geri dönüşleri alabildiğimiz için heyecanlanıyor ve zevkle devam ediyoruz. Ah... bir konserde performans sergilemek gibi.

Sanırım en çok performans sergilemeyi özleyeceğim. Performanslar sırasında inanılmaz derecede çok enerji aldığım için en çok yapmak istediğim şey de bu. En yakın zamanda bir konser vermek istiyorum. Umarım çok yakında hayranlarla tekrar iletişime geçebileceğim bir yer olur.

On yıldan uzun süredir birlikteyiz bu nedenle artık öz kardeşler gibiyiz. Bu hem çok eğlenceli hem de farklı... Birbirimizin yüzüne bakarak ne düşündüğünü okuyabilecek bir ilişkimiz var. Bu yüzden millet sağlıkla kalın, askerlik görevini layıkıyla yaptıktan sonra şimdi olduğu gibi yeniden buluşalım. Ben olmasam da diğer üyeler eğlenceli bir hayran buluşması hazırladılar. Lütfen hepiniz gelin. Lütfen gelin ve keyifli vakit geçirin. Lütfen hepiniz gelin!

5 Mart'ta askere gidiyorum, görevimi hakkıyla yapmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Sizleri çok özleyeceğim. Lütfen desteklerinizi esigemeyin... Ben de sizi destekleyeceğim bu nedenle sağlıkla kalın... Hepinizle buluşabildiğim için çok mutluyum.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: yongcrab
Photo repost from colori_KMH
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder