İMZA KAMPANYASI

Jonghyun Askere Giden Son CNBLUE Üyesi OlduCNBLUE'dan Jonghyun, bugün askerlik hizmetine başladı. 

Jonghyun CNBLUE'nun askere gitmemiş son üyesiydi, şimdi ise grubun dört üyesi de zorunlu askeri hizmetlerine başladı ve aktivitelerine bir süre ara verdiler.

7 Ağustos'da FNC "Lee Jonghyun bugün sessizce askerlik hizmetine başladı. Çoktan birliğine yerleşmiş olsa da hizmetini yaptığı birliği sanatçımızın özel ricası nedeniyle paylaşmayacağız" açıklamasında bulundu Askere gitmeden önce arkadaşları ile yemek yiyen Jonghyun hayranlarına "Selametle gidip döneceğim" yazdığı kısa bir mesaj ile birlikte fotoğraflarını paylaşarak veda etti. Paylaştığı fotoğraflarda kısacık kesilmiş saçları ile göze çarpan yakışıklı gitarist acemilik eğitimini almak için hazır görünüyordu.

Jonghyun'un paylaşımında aynı zamanda yakın arkadaşları Block B'den Zico, Choi Tae Joon, Shin Kang Woo EXO'dan Chanyeol'ün de onu yalnız bırakmadığı görünüyordu. 

5 Mart'ta askeri hizmetine başlayan Yonghwa, 31 Temmuz'da askeri hizmetlerine başlayan Minhyuk ve Jungshin'in ardından BOICE'lar şimdi de gitaristleri Jonghyun'un askere uğurladılar. Güney Kore askeri hizmet süresinin değişimi ile Yonghwa'nın 3 Kasım 2019, Jungshin ve Minhyuk'un 18 Mart 2020'de dönerken, 25 Mart 2020'de dönecek olan Jonghyun ile birlikte 2020'de tüm CNBLUE üyeleri askeri hizmetlerini tamamlamış olacaklar. 


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarılması veya alıntı yapılması kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: allkpop, Soompi
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder