İMZA KAMPANYASI

Turkish Boice ile CNBLUE Söyleşisi - 37: Tuğba (Tugbacn89)


1) Merhaba.... Bize biraz kendinden bahseder misin?

Adım Tuğba,16 yaşında küçük bir BOICE’um. Çok utangacım. Fotoğraf çekmeyi özellikle de bulutları çekmeyi severim. Ve çok hayalperest biriyimdir🤭

2) CNBLUE'yu ilk ne zaman keşfettin?

Bir arkadaşımdan görerek Heartstrings izlemeye başladım. Orda Yonghwa’nın hem sesinden hemde ağlamasından etkilendim. Birgün dizinin müziğini dinlerken CNBLUE'yu farkettim. İzlediğimde klasik bir Jonghyun kafa sallamasına bile aşık oldum ama sonradan kendi kendime eğer bunları seversem bağımlı olurum dedim ve bırakmaya çalıştım. 😄 Tabiki olmadı bir süre sonra kendimi Boice olarak buldum.

3) CNBLUE'yu sevme sebebin nedir?

Sevme sebebim öncelikle birbirlerine olan bağlılıkları. Ne olursa olsun ayakta kalmayı, başarmayı seçmeleri. Bana hissettirdikleri diğer gruplardan çok daha farklı.. Gerçek müzik hissi 💙

4) CNBLUE'da olmazsa olmazın kimdir?

Benim olmazsa olmazım yok. İlk zamanlar Yonghwa sayesinde tanıdığım için Yonghwa olduğunu düşünürdüm. Ama sonra Yonghwa'ya olan sevgimi diğer üyelerle de paylaştığımı farkettim. Olmazsa olmazım kim bilmiyorum ama şu sıralar olursa kesinlikle Jungshin olur😍5) CNBLUE'da favori çiftin kim? 

Favori çiftim CNBLUE. Ayırmaya çalışsam da ayıramıyorum. Hepsi birbirleriyle çok güzel anlaşıp eğleniyorlar.

6) CNBLUE'nun seni en çok etkileyen şarkısı hangisidir?

Feeling. Aslında anlamlı çok fazla şarkıları var ve hepsi de etkiliyor ama feeling daha bir başka etkiliyor.. 7) CNBLUE ile ilgili okuduğun ya da izlediğin her hangi bir şeyde seni en çok güldüren konu ne?

2gether albümleri için Çin’de bir röportaj yapmışlardı. Röportaj sırasında vücudunuza kaç puan verirsiniz gibi bir soru sormuşlardı. Jonghyun vücuduna çok egzersiz yapmıyorum ama 8 puan demişti. Jong’un o haliyle hepsinden daha fazla puan vermesi acayip komikti 😂😂


8) CNBLUE’yu tek bir kelimeyle nasıl anlatırsın?

Kusursuzluk.. Müzik konusunda onların tek çabası kusursuz olmak ve tabiiki öyleler de.. Herkes hata yapabilir, hatalar tekrarlanmadığı sürece bu kusursuzluktur. Kusursuz olmaları, hatalarını tekrarlamamaları ve bize mükemmel bir müzik vermeleri onları CNBLUE yapan şey bana göre.

9) CNBLUE'nun albümleri hakkında ne düşünüyorsun? Ve albümlerden favori albümün ve şarkısı hangisi?

Rock ve pop şarkıların aynı albümde olmasını seviyorum. Aslında daha çok rock seven biriyimdir ama bazen rock tercih etmeyebiliyorum. CNBLUE albümleri de tam buna uygun hem rock hemde pop şarkıları var ve bu dengeyi çok iyi tutturuyorlar. Bu onların albümlerini daha da güzelleştiriyor. Favorim ise Wave/Radio

10) CNBLUE ile ilgili hiç hayal kurdun mu? Kurduysan bu hayalin nedir?

Çok hayalperest biri olduğum için sürekli hayal kurarım. En çok kurduğum hayaller hep otobüslerde trafik çekmekten kurtarmaları olur 😂 Mesela: Okul zamanlarında, birgün durağa gitmek için arkadaşımı bekliyorum. Şurdan yavaş yavaş üyeler gelse başta Minhyuk gelsin falan, sonra Yonghwa kırmızı arabasıyla gelip arabaya bindirip beni okula bırakısınlar gibi hem otobüsten kurtulmak hemde CNBLUE’yu görmek gibi hayaller kurarım. Basit ama eğlenceli.
11) Üyeler sürekli grandpa band olmak istediklerini söylüyorlar onların bu yaşlandıklarında bile sahnede kalma arzusu hakkında ne düşünüyorsun? Kendini grandma boice olarak hayal edebiliyor musun?

Böyle tutkuyla, arzuyla sahnede kalmak istemelerine bayılıyorum. Sanırım CNBLUE grandpa band olduklarında ben pek grandma Boice olamayacagım. Tabiki onları sevmeyeceğim anlamında değil yaşım gereği ahjumma olabilirim 😂

*Peki Grandma Boice olduğunda da aynı bugünki aşkla seveceğine inanıyor musun?

Benim için grandma Boice olmak bir gurur. O yaşa ulaştığımda bile Boice olarak sonuna kadar devam edeceğim. Ben eminimki bu zamana kadar nasıl sevdiysem kalan yıllarımda da böyle sevmeye devam edeceğim.

12) Turkish Boice’u ne zaman ve nasıl keşfettin?

CNBLUE’yu ilk araştırmaya kalkıştığımda keşfetmiştim ve o zamanlar tanımama yardım eden tek sayfaydı. Hâla da öyle.. Daha çok tanımama, bilgi sahibi olmama yardımcı olan bir sayfasınız.

13) Turkish Boice sayfasında en çok ne tür paylaşımlar ilgini çekiyor?


Bütün paylaşımlar ilgimi çekiyor sonuçta CNBLUE’yla ilgi hepsi. Ama şu sıralar daha çok dikkatimi çeken şey HerGüne1CNBLUE taginiz..


14) Turkish Boice adminlerine ‘’Şunu şöyle yapsanız daha iyi olur. / Bu böyle olsa daha güzel olur.‘’ vb. gibi önerilerin var mı? Varsa bunlar neler?

Ne diyebilirim ki sizler fazlasıyla herşeyi yapıyorsunuz. Emeğiniz çok büyük teşekkür ederiz.. Ama bazen gönderilerin altına kendi yorumlarınızı, düşüncelerinizi ekliyorsunuz. O yorumları eklemeyi her zaman yapmanızı isterim. Bana göre o yorumlar çok güzel, kimi zaman komik kimi zaman arkadaşmışız gibi hissettiriyor.. O yorumlar daha farklı oluyor ve seviyorum.

A.N/ Biz de çok teşekkür ederiz! Biz kocaman bir aileyiz tüm takipçilerimizi ve üyelerimizi bu büyük ailenin bir parçası olarak görüyoruz sizlere de bunu hissettirebildiysek ne mutlu bize! Bu cevap ekip olarak hepimizi çok mutlu etti ^^

15) Son olarak; buradan bütün Boice’lara ve Boice olmayanlara söylemek istediğin bir şey var mı?

Öncelikle Boice olmayanlar; herkes tanımadan yargılayabilir. Ama siz sadece bir konser videosu izleyerek veya kliplerini izleyerek, hem CNBLUE’yu tanıyabilirsiniz hemde bir BOICE olmaya başlayabilirsiniz. Bir konserin bile etkisi gerçekten çok büyük. İzlemeyi kesinlikle bir düşünün.
Boice olanlara; Ben BOICE’um demekle herşey bitmiyor. Elimizden geldiğince onlara yardım edelim, destek verelim. Ne olursa olsun sadece onların dediklerine inanalım. Kendini müziğe adamız bu 4 beyi hep sevmeye devam edelim olur mu? Bugünki gibi onları yalnız bırakmayalım.


Tuğba'ya bu harika sohbet için çok teşekkür ediyoruz. Sizlerle yakından tanışmak bizleri çok mutlu ediyor umarız bu mutluluğu çok daha fazla kişiye taşıyabiliriz umarız bir gün tüm Türk BOICE'lar ile tanışma şansı yakalayabiliriz! Bir sonraki söyleşimizi yapacağımız arkadaşımız için sabırsızlanıyoruz bu nedenle Eylül ayı sohbetimiz için soracağımız soruyu lütfen takip edin! ^^

0 yorum:

Yorum Gönder