İMZA KAMPANYASI

Turkish Boice ile CNBLUE Söyleşisi - 38: Reyhan (fourbluewing)


1) Merhaba.... Bize biraz kendinden bahseder misin?


Merhaba! Reyhan ben, 20 yaşındayım İstanbul'da yaşıyorum CNBLUE'nun büyüsüyle buralara kadar sürüklenen birçok kişiden biriyim🌸2) CNBLUE'yu ilk ne zaman keşfettin?

Yong Hwa ve Min Hyuk'u Heartstrings dizisiyle 6 sene falan önce tanımış sevmiş olsam da bir grupları olduğunu keşfedememiştim malesef.. 2016 yazında Jonghyun'un fotoğrafını instagram keşfette görüp vurulmuştum ama kim olduğunu bulamadım aynı yazın sonunda ise Cinderella and Four Knights'tan Jungshin'in bir gifini gördüm Twitter'da.. Shin'i başka bir oyuncu sanıp diziye başlamıştım ki o olmadığını anladığımda çoktan Shin'in gülüşüne kapılıp BOICE olmuştum...3) CNBLUE'yu sevme sebebin nedir?

Çok neden sayabilirim ama hiçbiri yeterli kalmaz CNBLUE'da anlatılamayan bir his var BOICE'lar bilir, mesela şu an beni anladınız ama kelimelere dökülemiyor değil mi?

4) CNBLUE'da olmazsa olmazın kimdir?

Kesinlikle CNBLUE...Biri eksikse hiçbiri tam olmaz Ama Shin'in grubu bağlayan bir tarafının da olduğunu düşünüyorum

5) CNBLUE'da favori çiftin kim? 

Tom ve jerry bir tık önde olabilir🙈


6) CNBLUE'nun seni en çok etkileyen şarkısı hangisidir?

Tüm şarkıları karnımdaki kelebeklerin kanat çırpış sebebi çoğu zaman ağlama hissi korkusundan dinleyemiyorum bile şarkıları ama sanırım Daisy beni hepsinden daha fazla bitiriyor.7) CNBLUE ile ilgili okuduğun ya da izlediğin her hangi bir şeyde seni en çok güldüren konu ne?

Böyle şeyleri hatırlamakta zorlanıyorum genel bir cevap olacak o yüzden. Jungshin'in şapşal esprileri çok güldürüyor genelde, Jonghyun'un da röportajlarda verdiği cevaplara çok güldüğümü hatırlıyorum.

8) CNBLUE’yu tek bir kelimeyle nasıl anlatırsın?

Büyülüler..

9) CNBLUE'nun albümleri hakkında ne düşünüyorsun? Ve albümlerden favori albümün ve şarkısı hangisi?

Alamadığımı... Çok fazla albüm çıkışına tanıklık edemedim o yüzden şarkıları karışık olarak keşfettim genelde. Albüm zamanlarından bahsedeyim o heyecan çok farklı 7℃N zamanlarını çok fazla özlüyorum ilk comeback heyecanım,tarif edilmez bir güzellikti.
CNBLUE yine CNBLUE'luğunu göstermiş diyebiliyorum sadece kendi tarzları, sesleri ne denebilirki.. Albüm çıktığında Jong'un pamuk sesi Yong'un büyülü sesi o şarkıları bir anda dinleyip karman çorman olmak çok güzel bir his🌸

Favorim ise Blueming/ Young forever ve Without you


10) CNBLUE ile ilgili hiç hayal kurdun mu? Kurduysan bu hayalin nedir?

Hmm şey😂 Genelde hayallerim BOICE arkadaşlarımla konsere gitmek CNBLUE'dan güzel bir gülümseme alacak kadar şanslı olmakla ilgili bazen de sıcacık bir sarılma hayal ediyorum Shin için yanıma merdiven almayı falan 😂😂

11) Üyeler sürekli grandpa band olmak istediklerini söylüyorlar onların bu yaşlandıklarında bile sahnede kalma arzusu hakkında ne düşünüyorsun? Kendini grandma boice olarak hayal edebiliyor musun?

Bunu yapacaklarına hiç şüphem yok daha ilk zamanlar yeni yeni tanırken bir program izlemiştim yaşlı bir band grup vardı yanlarında onlara çok benzeyen, CNBLUE'nun onlar gibi olacağını düşünmüştüm bu düşüncem hiç değişmedi. Olmak istiyorlarsa olacaklardır💪🏻

(Bahsettiği program The Beatles Code. Tıklayarak izleyebilirsiniz!)

*Peki Grandma Boice olduğunda da aynı bugünki aşkla sevecegine inanıyor musun?

Onları bırakacak bir sebep düşünemiyorum Grandma BOICE olacağım kesin.
Bir süre onlardan uzak kaldığımda sevgimin azalmış olmasından korkuyorum ama tekrar buluşunca aynı ilgimin sevgimin yerinde olduğunu görüyorum yine aynı hisleri hissettiriyorlar bana, her gün daha fazla seviyorum bu adamları seneler geçtiğinde ne kadar çok sevgi biriktirmiş olacağız hiç aynı kalır mı? Çok daha fazla sevgi birikmiş olacak💙

12) Turkish Boice’u ne zaman ve nasıl keşfettin?

Sanırım CNBLUE'yu ilk tanımaya başladığım zamanlardı. Onlarla ilgili sayfaları takip ederken haberleri almak isterken keşfetmiştim sayfayı..

13) Turkish Boice sayfasında en çok ne tür paylaşımlar ilgini çekiyor?

Genelde üyelerin gönderi çevirilerine bakıyorum.

14) Turkish Boice adminlerine ‘’Şunu şöyle yapsanız daha iyi olur. / Bu böyle olsa daha güzel olur.‘’ vb. gibi önerilerin var mı? Varsa bunlar neler?

Eski çevrilmeyen programların çevirilerini bekliyorum ben dört gözle ama eminim bunun içinde çalışıyorsunuzdur onun dışında bir şey yok🤷🏻‍♀️

15) Son olarak; buradan bütün BOICE’lara ve BOICE olmayanlara söylemek istediğin bir şey var mı?

Boice olmayanlar CNBLUE adını duyduysanız eğer dinlemeden geçmeyin sonra pişman olursunuz😌
Boice arkadaşlarım unutmayın gökkuşağı yağmurdan sonra gelir🌈

*Reyhan'a çok teşekkür ediyoruz, çok keyifli bir sohbetti!!! Çevrilmeyen programlar için planlarımız var buradan hem Reyhan'a söylemiş olalım hem de diğer tüm takipçilerimize seslenelim lütfen takipte kalın! Dünyasına her girdiğimiz BOICE ile daha da büyüyoruz, mutluluğumuza yeni bir isim ekliyoruz. Bu ay listemizde Reyhan vardı bir daha ki ay mutluluk listemizdeki arkadaşımız için sabırsızlıkla bekliyoruz bu nedenle lütfen hesaplarımızdaki sorumuzu takip edin!*

0 yorum:

Yorum Gönder