İMZA KAMPANYASI

CNBLUE 9. Yıldönümü Projesi


Herkese merhabalar Turkish Boice ailesi! Ocak ayında bildiğiniz üzere CNBLUE'nun 9. yıldönümünü kutlayacağız. Dört üyemizde askerde olduğu için bu yıldönümü bizler için biraz buruk geçecek. Bu nedenle bunu mümkün olduğunca anlamlı kılmak için şimdiden kolları sıvamaya karar verdik. 9. Yıldönümü projemiz iki bölümden oluşuyor  ^^

1. Kısım: Bağış

Projemizin ilk kısmında bir bağış kampanyamız olacak. Asker yolu bekleyen bir hayran kulübü olarak toplanan bu bağış paraları CNBLUE adına Mehmetçik Vakfı'na bağışlanacak. 

Projemizin bu adımına katılmak hem de bir hayır işine ortak olmak istiyorsanız yapmanız gereken çok kolay. BAĞIŞ konu başlığı ile turkishboice@gmail.com mail adresine bir mail gönderiyorsunuz. Daha sonra size verilen hesap numarasına dilediğiniz miktarda bağışlarınızı gönderebilirsiniz. 

Bağışlanacak para belli bir miktarın üzerinde olması durumunda bir teşekkür belgesi veriliyor. Eğer bu miktara erişebilirsek verilen belge CNBLUE'ya gönderilecek bu nedenle bağış etkinliğimizin süresini uzun tutmak için erkenden projemizi başlatıyoruz. 

Son Katılım Günü: 25 Aralık 2018

2. Kısım: İlmek İlmek CNBLUE

Bu kısımda ise sizlerden sevginizi ilmek ilmek işleminizi istiyoruz. Yanlış duymadınız evet! CNBLUE'nun 9. yıldönümü teması ile bizlere kanaviçeler işler misiniz? 

Projemizin bu eğlenceli kısmına katılmak için yapmanız gerekenler ise şunlar:

1. CNBLUE'nun 9. yıldönümü için kendinize bir tema oluşturun ve bir etamin kumaş üzerine bu temayı işleyin.
2. İşlemiş olduğunuz bu işlemenin fotoğrafını çekin ve "İLMEK İLMEK CNBLUE" konu başlığı ile turkishboice@gmail.com'a gönderin.

Göndermiş olduğunuz bu fotoğraflar isimler belli olmadan bir oylamaya sunulacak ve en beğenilen çalışmayı yapan arkadaşımız bizden bir orijinal CNBLUE 4. Mini Albümü RE:BLUE sweatshirt'ünü kazanacak!

Son Katılım Günü: 20 Aralık 2018
Seçimler 21 - 25 Aralık tarihleri arasında yapılacak sonuçlar 26 Aralık Cuma günü açıklanacak!

Not: Bağış kampanyasında teşekkür belgesi almayı başarabilirsek kazanan arkadaşımızın işlemesini de bu belge ile birlikte CNBLUE'ya göndermek için isteyeceğiz.

Kazanan arkadaşımıza verilecek olan sweatshirt hediyemiz


Evet Türk Boice'lar CNBLUE'ya olan sevgimizi göstermeye onlara olan özlemimizi ilmek ilmek işlemeye hazır mısınız? Birbirinden güzel işlemelerinizi dört gözle bekliyoruz!  Herhangi bir sorunuz olursa bize tüm sosyal medya hesaplarımızdan DM ile ulaşabilirsiniz ^^


0 yorum:

Yorum Gönder